YÜKSEK KALITELI 1 Çift Lazer Xenon Flaş Lambası Boyutu 9*140*280-5 Işaretleme Makinesi Xe Lamba Lazer Tüp Lazer Kesme için Ücretsiz nakliye

Yeni ürün

₺400.81

-6%

₺430.96

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz YÜKSEK KALITELI 1 Çift Lazer Xenon Flaş Lambası Boyutu 9*140*280 5 Işaretleme Makinesi Xe Lamba Lazer Tüp Lazer Kesme için Ücretsiz nakliye, Yüksek Kalite YÜKSEK KALITELI 1 Çift Lazer Xenon Flaş Lambası Boyutu 9*140*280-5 Işaretleme Makinesi Xe Lamba Lazer Tüp Lazer Kesme için Ücretsiz nakliye, Çin Aracı Parçaları Tedarikçiler.


1 Çift Lazer Xenon Lamba Ücretsiz Kargo
darbe Xenon Lamba 9*140*280-5
(sert tüp)
Xenon sembolü ile kimyasal elementtir Xe ve atom numarası 54. bu bir renksiz, yoğun, dünya'nın bulunan kokusuz asil gaz atmosfer eser miktarda. genellikle reaktif Rağmen, xenon bir kaç uğrayabilir xenon hexafluoroplatinate oluşumunu gibi kimyasal reaksiyonlar, ilk asil gaz bileşik sentezlenen olmak.
Xenon flaş lambaları ve ark lambaları kullanılır, ve genel olarak anestezik. ilk excimer lazer tasarım kullanılan bir xenon dimer molekül (Xe2) olarak lasing orta, ve erken lazer tasarımlar olarak kullanılan xenon flaş lambaları pompalar. Xenon aramak için kullanılır varsayımsal zayıf etkileşim içinde iyon itici için massive parçacıklar ve itici olarak uzay aracı.
doğal olarak oluşan sekiz istikrarlı izotoplar xenon oluşur. fazla 40 kararsız xenon radyoaktif izotoplar geçmesi çürüme, xenon ve izotop oranları vardır erken tarihinin incelenmesi için önemli bir aracı Güneş Sistemi. radyoaktif xenon-135 tarafından üretilen beta iodine-135 gelen çürüme (nükleer fisyon bir ürün), ve en önemli olduğunu (ve istenmeyen) nükleer reaktörler nötron amortisör.
Xenon işık yayan cihazlar kullanılır denilen xenon flaş lambaları, fotografik flaşlar ve stroboskopik kullanılan lambalar; hangi lazerler içinde aktif orta heyecanlandırmak sonra tutarlı ışık oluşturmak; ve, bazen, içinde bakterisidal lambalar. ilk katı-hal lazer, 1960 yılında icat xenon flaş lambası tarafından pompalanan oldu, ve lazerler güç için kullanılan xenon flaş lambaları tarafından pompalanan hapsi ataletsel fusion da vardır.
lazer fıtık lamba, olarak da adlandırılan sert xenon lamba. tek lazer ekipmanları için en yaygın kullanılan ışık kaynakları, yaygın olarak bilinen lazer xenon lambalar, darbeli xenon lambalar, bir xenon-dolgulu fotosel veya flash lamba.
boyut Açıklama:
örnek: 9*140*280-5 birim: mm
9: tüp çapı
140: yay uzunluğu
280: toplam uzunluğu
5: elektrot çapı
biz de diğer boyutları ile Xenon lamba, aşağıdaki tabloya bakınız, bunlardan birini ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın:
lazer Xe Lamba Paketi:

Birim Tipi Çift
Paket Boyutu 35cm x 4cm x 4cm (13.78in x 1.57in x 1.57in)
Model Numarası 9*140*280-5
Tipi Diğer
Kullanım Ticari Imalatı
is_customized Evet
Product Name Xenon Flash Lamp,Pulse Xenon Lamp
Material of Lamp Body Wall Filter uv Quartz and Glass
Lamp Type Hard Type Lamp
Application Laser cutting machine
Customized Production Yes!

Bir değerlendirme yazın

YÜKSEK KALITELI 1 Çift Lazer Xenon Flaş Lambası Boyutu 9*140*280-5 Işaretleme Makinesi Xe Lamba Lazer Tüp Lazer Kesme için Ücretsiz nakliye

YÜKSEK KALITELI 1 Çift Lazer Xenon Flaş Lambası Boyutu 9*140*280-5 Işaretleme Makinesi Xe Lamba Lazer Tüp Lazer Kesme için Ücretsiz nakliye

İlgili