Yeni Satış! Winyao WY10GSFP-LR-IT SFP + Alıcı-verici Için 1310nm E10GSFPLR FTLX1471D3BCV-IT Uyumlu X520-DA2/x520-SR2 X710-DA2/x710-DA4

Winyao WY10GSFP-LR-IT SFP + Alıcı-verici Için 1310nm E10GSFPLR FTLX1471D3BCV-IT Uyumlu X520-DA2/x520-SR2 X710-DA2/x710-DA4

Yeni ürün

₺152.51

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz Winyao WY10GSFP LR IT SFP + Alıcı verici Için 1310nm E10GSFPLR FTLX1471D3BCV IT Uyumlu X520 DA2/x520 SR2 X710 DA2/x710 DA4, Yüksek Kalite Winyao WY10GSFP-LR-IT SFP + Alıcı-verici Için 1310nm E10GSFPLR FTLX1471D3BCV-IT Uyumlu X520-DA2/x520-SR2 X710-DA2/x710-DA4, Çin Ağ Kartları Tedarikçiler.


Özellikler ve teknik sıcak-takılabilir SFP + ayak izi dahili dijital teşhis fonksiyonları 10.3 Gb/s bit oranları destekler güç dağılımı ticari sıcaklık aralığı 0 ° C ila 70 °C tek 3.3 Vdc güç kaynağı alıcı elektrik arayüzü sınırlayıcı dubleks LC konnektörü maks. bağlantı uzunluğu 2000 MHZ-km MMF üzerinde 10 km (SR) soğutmasız 1310 nm VCSEL lazer (SR)
paket: 1*10G SFP + Alıcı-verici 1310nm
& #12288;
1) Sizin görüşleriniz önemlidir, büyük geribildirim için bir kaç saniye sürebilir lütfen bizim ürün veya hizmet ile memnun iseniz, çok teşekkür ederim!!
2) Biz her zaman en iyi mal ve hizmet için en düşük fiyatı sunacak eğer.
3) nötr veya negatif geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. Biz çalışacağız bizim en iyi sorunu çözmek ve mutlu bir alışveriş ruh bırakın burada. teşekkür ederim!
biz burada sıfır risk satın alma deneyimi garanti.
biz tam bir geri ödeme sunacak, ürün herhangi bir kalite sorunu varsa.
herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir yardıma ihtiyacınız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen! teşekkür ederim! desteğiniz için teşekkür ederiz!!!

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)
belgeleme FC CE
Model Numarası WY10GSFP-LR-IT
Lan Transmission Rate 10000M Ethernet
Marka Adı winyao
uygulama Sunucu
tür
tip telli
Applicable Network Type 10-Gigabit Ethernet
paket Hayır
Adapter Socket SFP+
arabirim Tipi SFP+
iletim Hızı 10G

Bir değerlendirme yazın

Winyao WY10GSFP-LR-IT SFP + Alıcı-verici Için 1310nm E10GSFPLR FTLX1471D3BCV-IT Uyumlu X520-DA2/x520-SR2 X710-DA2/x710-DA4

Winyao WY10GSFP-LR-IT SFP + Alıcı-verici Için 1310nm E10GSFPLR FTLX1471D3BCV-IT Uyumlu X520-DA2/x520-SR2 X710-DA2/x710-DA4

İlgili